Rezultati i tabela III kantonalne lige TK

U gradskom derbiju Krušik je dobio ekipu Memića rezultatom 4:1, dok je Bijeljevac u gostima izgubio od ekipe Grivica sa 5:1.derbi s vrha tabele u Tuzli pripao je domacoj Ekipi Soline koja je slavila sa 1:0 prema rijecima gledalaca utakmica je bila fer i korektna i na stadionu i medju navijacima,moramo je istaci da je OFK Tuzla u gostima kod Mladosti iz Gornjih Zivinica porazena sa 6:0 ali vazno je istaci da je vec u 2 minuti ekipa mladosti krenula sa ne sportskim startovima koje glavni sudac nije htio da kaznjava vec u 10 minuti utakmice igraca gostiju Amera Agica iznose na nosilima sa terena odakle je prevezen u hitnu radi se povredi kimce sve u svemu u gornjim zivinicama nije se igrao nogomet na nivou,Istaci cemo i da je u Suhi utakmica prekinuta od strane domacina i sluzbeni rezultat utakmice je 0:3